Turnajové tričko

Znovu v originálním designu od grafika Ondřeje Vyhnánka. Kvalitní tričko ze 100% bavlny s gramáží 160g/m2. V nabídce ve velikostech pro děti i dospělé.

Velikosti (dětské): 134/8 - 146/10 - 158/12
Velikosti (dospělí): S – 4XL

Rozměrovou tabulku u všech nabízených velikostí naleznete pod objednacím formulářem.

 

Grafika vychází z předchozích ročníků. Přední strana obsahuje originální kresbu postavičky s textem, na zadní straně budou vypsána všechna účastnící se družstva.

 

Objednávky turnajových triček přijímáme průběžně až do 7. září (den před festivalem) resp. do vyprodání příslušné velikosti. Zbývající trička budou v prodeji přímo v akreditačním stánku festivalu, kde bude možné rovněž vyzvednout trička z předchozích objednávek. Objednaná trička, která nebudou vyzvednuta v pátek, budou následně dána do prodeje.

 

Nebojte se objednat i více triček, pokud by se stalo, že nakonec tričko nevyužijete, prodáme jej! Výměna na místě v případě potřeby je možná, pokud by se z jakéhokoliv důvodu stalo, že správná velikost již nebude v nabídce, také vaše tričko prodáme přímo v rámci festivalu :)

 

Cena trička je 300 Kč. Platba za trička probíhá v hotovosti přímo v rámci odběru, při týmových objednávkách je možné domluvit se na platbě předem převodem z účtu.