Turnajové tričko

Znovu v originálním designu od grafika Ondřeje Vyhnánka. Kvalitní tričko ze 100% bavlny s gramáží 155g/m2. V nabídce ve velikostech pro děti i dospělé. Grafika vychází z předchozích ročníků. Přední strana obsahuje originální kresbu postavičky s textem, na zadní straně budou vypsána všechna účastnící se družstva.

Velikosti (dětské): 9/10 let (134/140) – 11/12 let (146/152) – 13/14 let (158/164)

Velikosti (dospělí): S – 4XL

Rozměrovou tabulku u všech nabízených velikostí naleznete u objednacího formuláře.

Termín objednání:

Trička budeme u výrobce objednávat v polovině července. Tzn. že kdo si do 15. července tričko rezervuje, má jistotu, že jej také dostane.

Trička objednáme v množstevním přesahu a nadále pak budeme přijímat další objednávky průběžně až do 5. září (den před festivalem) resp. do vyprodání příslušné velikosti. Zbývající trička budou v prodeji přímo v akreditačním stánku festivalu, kde bude možné rovněž vyzvednout trička z předchozích objednávek. Objednaná trička, která nebudou vyzvednuta v pátek, budou následně dána do prodeje.

Nebojte se objednat i více triček, pokud by se stalo, že nakonec tričko nevyužijete, prodáme jej! Výměna na místě v případě potřeby je možná, pokud by se z jakéhokoliv důvodu stalo, že správná velikost již nebude v nabídce, také vaše tričko prodáme přímo v rámci festivalu :)

Cena trička je 300 Kč. Platba za trička probíhá v hotovosti přímo v rámci odběru, při týmových objednávkách je možné domluvit se na platbě předem převodem z účtu.